16 Ocak 2013 Çarşamba

TanışmaHiç kimsenin yağmurun bile
Böyle küçük elleri yoktu...


ne çok dinler ve severdim bu şarkıyı..birgün bir kızım olacağını ve adının yağmur olacağını bilmeden...
işte yağmur huzurlarınızda:)aslında çok yabancı gelmesin size yağızın kopyası.:)
canım kızım artık 3.ayını bitirdi. Allaha çok şükür bu kez emzirmeyi başardım.sütüm geldi öle dolu dolu olmasada en azından süt bezleri çalışıyor:)
3.ayımızda neler yapabiliyoruz.artık eller birleşiyor ve sürekli ağızda.beni abisini ve babasını tanıyor.gülücükler sıklaştı. ıggg,ıngı gibi anlamadığımız sesler çıkarıyor:)boy ve kilo gelişimi iyi.gerçi bu ay kilo alımı az olmuş.önümüzdeki ay için kilo takibinde.uykuya geçişinde inanılmaz huysuz oluyor.sürekli ağlıyor ve yatağına yatmak istemiyor. Rotavirüs aşımızı olduk. genel anlamda huzurluyuz.
ben bu hafta biraz bunaldım.yağız bir yandan,yağmur bir yandan ve tabi havalar yüzünden evden çıkamama durumları bir yandan bunaldım sanırım.blogumu çok özledim.hergün gelip bakıyorum arkadaşlarımı okuyorum ama zaman ayıramıyorum.--dum demek istiyorum çünkü yazmak istiyorum. hatırlamak ve biriktirmek için.
bu arada diğer ciddi bir sorunumuzda kilolar.:)68 le başladım doğuma.doğumdan sonra 86 kiloydum:)bir 10 kilo daha gitti kaldık mı 76:)çok güzel bir diyet uyguluyordum.2 haftada 5 kilo gitmişti.ancak sütüm ciddi azaldı ve bu ay yağmur az kilo alınca acil kestim.artık ek gıdalara başlamasını bekliyorum.şimdilik kilolarımla mutlu mesut yaşayacağım.benden haberlerin sonuna geldik.
sevgiyle kalın.
..Sem@..

2 yorum:

Muhabbet Çiçeği dedi ki...

Canım selam. Bizde 2 ayımızı doldurduk Derin'le. Çok tatlı maşallah.dün 2 ayı bitirdi kızım.Bizde dün rota virüs aşımızı vurulduk. kafa altı mendili görünce güldüm . sanırım her anne öyle koyuyuor mendilleri. kusmuk derdi. Mendil dayanmıyor bazı zamanlarda. Ben henüz ek birşeylere başlamadım bakalım gerek kalmaz umarım. öptüm canım sizi

berfin dedi ki...

canım dderin ismiyle yaşasın..çok sevindim.sık sık yaz sende..ahh o kusmuklar ya..ik başta biz ilaç kullandık.gaviskon toz içirdik. sonra bıraktık. aralarında çok yokmuş.sağlıkla byüsünler canım.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails