13 Şubat 2010 Cumartesi

kuaför de cinayet..

başlıktan korkmayın sakın..henüz bir cinayet işlemedim ama dün gerçekten kıyısından döndüm. insanın zevk aldığı birşeyin nasıl eziyete dönebileceğini de anladım. sevgili kuaför beni en büyük zevkimden soğuttuğun için teşşekür mü etsem belamı okusam bilmedim şimdi.
detaylarını anlatayım en iyisi olayında rahat edeyim. benim depresyonun dibinde gezen bünyem yine dün kudura kudura bir hal oldu. iç sesim sürekli korku filimi kvamında
saçlarınıııı kessssssssssss. hadi artık bak hala uzunlar kes şunlarıııııııııı diye bağırıp durdu.
akşam çıkar çıkmaz kuaföre koştum bende. sevgili kuaförümü ekip evin yakınında biraz daha sosyeteye hitap eden mekana gideyim dedim. sadece kaş aldırmak için gittiğim yerde birde saç kestireyim bakayım dedim. demez olaydım. allahtan kalabalık yok. saat:17:50. sevgili kaşçım beni görür görmez
**ayyy yeni almıştık kaşlarını canımmmmmm.
diye yapıştı hemen çok gereksiz bir samimiyet ifadesiyle.
**yok ben saç için geldim saçlarımı kestirecektim.
**ayy çok iyi edersin en azından toplayamazsın artık. hep böyle toplayıp çıkıyorsun eee saçta sarı olunca çok kötü görünüyor.
haydiiii manyakmıdır nedir. ağzını burnunu kır diyor iç sesim ama bu kez dinlemiyorum. ee canım sende benim gibi işte 5 eleman 3 patron. evde bir koca bir çocuk idare etmeye çalışsan, üstüne var olan depresyonu ilaçsız atlatmaya çalışsan, üstüne hep manyak bir arkadaş çevresiyle uğraşsan bırak saç toplamayı çıplak koşarsın
demek istedim ama demedim.uğraşamam şimdi yahu.
**evet evet bende tam bu sepeple kestirecem saçlarımı. acelem de var. kim kesecek saçlarımı
**kimi istersin
**pardon?
yahu sanki başka yere gelmişim beni eğlendirecek adam arıyorum. hangisi diyor manyak yaa. hangisinin marifeti çok diye sor diyor içsesim. yine susturuyorum.
**ya farketmez canım saçımı kimin keseceğini seçmek istemiyorum hadi yerime sen seç..
**peki ozaman x bey kessin.
x bey mekanın sahibi. adamı görseniz ünlü bir modacı yada ünlülerin saçlarından başka saç ellemem modunda geliyor. allahım bırakın küçük dağları, hepsini bu yaratmış. korktum ezildim adamın önünde. konuşamadım. ee zaten bana gerek yok. kaşçı kız yerime konuşuyor. sanki kızı hami seçmişim yahu.
**berfin hanım saçlarını kestirecekmiş. şöle böle bıdı bıdı diyerek kız benim istediğimi sandığı modeli anlatmaya çalışıyor. adam cool. yıkansın bir sonra konuşalım.
len ben bişe konuşmadım dangalak. bir sorsana bana.
neyse hızlı geçiyorum. yıkama önlüktü işlem tamamlanıp koltuğa oturduk.
adam geldi.
**dediğiniz model biraz zor?
hangi model yahu ben model konuşmadım ki.senin şapşal elemanın benim adıma konuştu. kendi önerisini benim fikrim gibi anlattı. yahu kabus mu bu ya?
**beyfendi benim istediğim model o değil. bakın ben arkayı kısa önlerde biraz kat biraz da arkaya göre uzunluk istiyorum. çok bilindik bir model. ama tek fark ben yamuk yumuk istiyorum bu modeli. tek çizgi halinde değil.
**hıummmm bir başlayalım bakalım.
valla b. yedik yaaaa. bu adam beni şebeğe çevirecek anlaşıldı. zaten beni iplemiyorki adam. suratıda beş karış. geldiğim için dövecek az daha. ulen cool görünmüyorsun korkutucusun demek istiyorum. tırsıyorum.
adam bir çanta getiriyor açyor aynanın önüne. allahımm ameliyat masasında hissediyorum kendimi. yada testere filmi. hadi seç bakalım kendini kesecek aleti.zaman başladı hadi doğra doğraaaaa.
neyse adamda çerli çeşit makas. ama bir türlü başlamıyor. allahım ilk makası bir vursa gelir devamı yaaa. lütfen başlasın artık. allahım sonunda atıyor adam makası. santim santim. hatta milim milim. yok bugün çıkamam ben. o arada elemanlar çıkıyor yavaş yavaş. allahım ulen ben bu adamla ve bu kadar makasla yalnız kalırsam. üst katı var birde mekanın. allahım adam beni yavaşa yavaş..ayy düşünmek istemiyorum. en son adam ve kaşçı kalıyor. işte muhteşem ikili. gözümü kapyayaım bari uyuyayım diyorum. adam maşalar takıyor saçıma . ordan bir tel burdan bir tel. bir ciddiyet ya anlatamam görmeniz lazım.
adama bir laf sokayım bari diyorum.
**x bey bu saçı başka yerde kestirsem 20 dakika sürmezdi heralde değilmi?
kaşçı atlıyor
**ya bak işte bizim işimize verdiğimiz değer bu. x bey böledir. çok özenir.
adam sadece aynadan bir bakış atıyor.tırsıyorum.
**ya tabi bende tam onu söyleyecektim. işinizi çok seviyor olmalısınız. yani belli zaten.transa geçiyorsunuz. sanatçı gibi. resim yapar gibi ya da şarkı söyler gibi(yuhhhh ne büyük laf ettim beeee)
işte şimdi yandın kızım. adam gülümsüyor ve
teşekkür ederim diyor.
**öyle olması lazım zaten. ben çok seviyorum işimi.
işte bu konuşmadan sonra adamın bir yerleri kalkıyor ve o milimlik hareketler dahada yavaşlıyor.uzatamıcam daha fazla ki o anı yeniden yaşıyorum.
saa 19:17 de koltuktan kalkıyorum. yok yok yanlış duymadınız.tam tamına 1.30 saat. altı üstü küt bir model.
kalkarken teşekkür ediyorum. ama içimdeki küfürlerin biri bin para. sülalesindeki tüm aile bireyleri nasibini alıyor. adam anlamış gibi
sanırım artık saç kestirmeye gelmezsiniz diyor pişkin pişkin.
şu anda iç sesimi dinlemek istiyorum ama bişey demiyor.
sanırım gelmem diyerek paramı ödüyorum ve arkama bakmadan kuaförden kaçıyorum.
sanırım uzun bir süre kuaföre gidemem. saçlarımı şimdi çok seviyorum ben onun bu hali için nelere katlandım birde sevmeyeyim mi?

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails